Duo me zotërit e mbishkrimi&Orkestra Electric Hindi

Është shfaqur në Indi në Yoyogi Park Festa.

Zoti Pande Ashoku dhe mbishkrimi.

Ashok Pandey with Seki Show

Nuk është vetëm lojtar me të vërtetë kombëtar, është një lojtar i madh të shkojnë në një hov të mprehtë.

Duke luajtur këngë, përveç improvizim, ishte larguar duke bërë Burung, edhe Seksioni Kokiriko.

Unë u tha se mund të shumë të lumtur, dhe të vijnë në Indi, fytyrën time në imazhin e w ajo tashmë është lloj i dumpingut të indian

Një orë më vonë, kur u ftua për këtë rast, emri i grupit të ardhur deri me

Hindi Electric Orkestra の 演奏.

Thotë se nuk është pajisje e vetme minimale të shëndoshë, muzikë është kryer e thjeshtë, në konfigurimin.

Një total prej tre version tjetër këngë techno e Burung.

Anëtarët e tjerë kanë qenë duke luajtur nga zakonisht.

Fan gram Gu (B), Tommy G(Saksofon), 江 玲奈 (vln), Këlysh(AG)

Ajo Ayako-chan që është pasqyruar në imazhin që kam edhe vallëzimi (Indian Film) Bollywood Azi dhe pikturë jetojnë.
Pikturë ka kryer jetojnë në pjesën e përparme, ndryshe nga një takim, ose nuk shohin se çfarë kishte bërë gjatë një performancë, Burung(Ishte zogjtë)!

Pas kësaj, ne të mbyllur perde kthyer disko turne Indi.


2 Komentet

 1. ダンネワッド(あってますか?w) Ayakoさん。
  1時間ほど前にAyakoさんのことを話題にしてて、ステージの袖で撮った写真を友達に見せていたんですよ!
  まじで何か一緒にやりましょう!

 2. 日曜日お疲れ様でした★ボリウッドダンサーのAYAKOです。

  私の目光ってしまってますが大丈夫ですか?汗

  SEKI SHOWさんがどーしても気になって、検索してみました 笑

  今度またご一緒できたらとても光栄です♪

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


CAPTCHA