6Detajet e Natës Candle Jetojnë Nagoya 04

Martesa dhe engjëjt e Bali
- Mood - shtëpi të vjetra në Bali

場所御器所 ACLAND Kitayama-Cho, Showa-ku, Nagoya, 2-28
Call 052-734-3328

Me hapjen e Start / 19:18
Vetëm rezervimin ¥ 3500 (me pije falas buta Inn)

ソロギターの他ゲストにソプラノ山田広美さん他を迎えてのスペシャルライブです
画像をクリックすると大きなチラシが表示されます
candle night6-4


Be the first to comment

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


CAPTCHA


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.