7Bali turne të jetojnë deri në hënë

Summer është zënë, derisa është shënuar në mënyrë që gjerësia është relativisht chillin.
Informacion Live, kryesore,

15 ★ 5 (e diel) në Yotsuya skylights Takadanobaba, rocker jetojnë ★ Frankenstein.
Happy gallustër 10 vjetorin! Së pari në planifikimin ngjarje mund të / goo këtë ngjarje Nokkatsu! "Pastër ROCK FES 2011"
19時スタート

Pas një kohë të gjatë, ose më mirë grupi i parë e miqve, së bashku me Yarimasu mund / goo.
Ju luani kitarë në këngët e tyre, ai gjithashtu përpiqet.

Gusht ★ 6 (Fri) AGAIN Musashikoyama Sesioni Musako
Jeton Musako (w unë do jo disa njerëz) me muzikantë profesionistë, të jetojnë sesion Musakobando.
Një person i cili është gonna instrumente dikush ia plas!

Këndimi zë dhe sesione akustike ★ Circus
5月27日唄声スペシャル・・・精鋭5組によるライブ。アコースティック・サーカスは30分くらいの出演です。
6月18日&7月25日唄声セッション・・・アコースティック・サーカスやギターDuo Ore-cub等で演奏します。

★7月22日(金)恵比寿駅前BAR  アコースティック・サーカスLive 19:30スタート
Bossa nova Yarimasu me një grup të një tjetër sistem.

Nandakanda thonë, unë kam mbushur. .
Është planifikuar për qershor 4 në Nagoya më tej.

Rezerva mail dhe në mesazh.
Faleminderit.


Be the first to comment

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.


*


CAPTCHA