2011Vitin Gëzuar Vitin e Ri!

2011 年.

Gëzuar Vitin e Ri.

参 Rimashita këtë vit shkoi në Ise.
Ju falënderoj për vitin e kaluar.
Thank you again këtë vit!!

Për të gjithë të jenë të shëndetshme dhe të mrekullueshme vit


Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *

CAPTCHA